جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران :

سردار شهیید همدانی در مقابل مستکبران و ظالمان قاطع بود

شهادت سردار حسین همدانی

جانشین فرمانده کل سپاه گفت:سردار همدانی همیشه در مقابل مومنان نرم خو و متواضع و در مقابل مستکبران و ظالمان قاطع بود که سرانجام اجر مجاهدت های خالصانه خود را گرفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرتیپ پاسدارحسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج حسین همدانی که با حضور فرماندهان و کارکنان ستاد فرماندهی کل سپاه در میدان صبحگاه مشترک این فرماندهی برگزار شد گفت: سردار شهید حسین همدانی هیچ گاه حتی برای لحظه ای ، چه زمان انقلاب ، چه دوران هشت سال دفاع مقدس وچه بعد از جنگ لباس جهاد فی سبیل الله را ازتن خود خارج نکرد.

وی افزود :سردار همدانی اسوه مجاهدان ، الگوی مومنان و حامل روحیه جهاد بود که عشق به شهادت وتقوای الهی از او شخصیتی وارسته والهی ساخته بود.

سلامی در ادامه با اشاره به تواضع و فروتنی این شهید همدانی اظهار داشت: سردار همدانی همیشه در مقابل مومنان نرم خو و متواضع و در مقابل مستکبران و ظالمان قاطع بود که سرانجام اجر مجاهدت های خالصانه خود را گرفت و به دیدار مولی و مقتدای خود اباعبدالله الحسین شتافت.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان سخنانش تصریح کرد : سردار همدانی نقش تعیین کننده و جاودانه ای در دوران دفاع مقدس و انقلاب داشت که مردم قدرشناس ایران و ملت سوریه هرگز رشادت ها ودلاوری های این سردار رشید اسلام را فراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام

کد N985819