ستاد مرکزی راهیان نور شهادت سردار همدانی را تسلیت گفت

حسین همدانی,شهادت سردار حسین همدانی

در پی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سرلشکر "شهید حاج حسین همدانی"، ستاد مرکزی راهیان نور کشور در پیامی عروج این یادگار ارزشمند دفاع مقدس و فرمانده خط مقدم مقاومت اسلامی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن پیان به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

من المؤمنین رجال صَدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبَه و منهم من ینتظر و ما بَدلوا تبدیلا

شهادت سرباز فداکار و بی ادعای حضرت ولی عصر(عج)، سردار سرافراز سرلشکر "شهید حاج حسین همدانی" از فرماندهان و یادگاران ارزشمند هشت سال دفاع مقدس که هنوز عطر خاک مطهر سنگرهای سرزمین های نور از پهنای سینه این دلاور جبهه‌های حق علیه باطل می‌تراوید، قلوب ملت شهیدپرور ایران را جریحه‌دار نمود.

تروریسم بین‌المللی با تبانی و توطئه استکبار جهانی و صهیونیسم جنایتکار به واسطه وحشت فزاینده از شکوفایی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر دست پلیدش را از آستین عوامل مزدور خود بیرون آورد و سردار "حسین همدانی" که مستشار ارشد نظامی جمهوری اسلامی ایران در کشور سوریه بود را در خط مقدم مقاومت اسلامی به شهادت رساند. بی‌شک چنین حرکت‌های مذبوحانه، ناخواسته مهر تأییدی بر گسترش و تعمیق ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی در بین ملت‌های آزادیخواه جهان و بویژه ملت‌های منطقه بوده و خدمات ارزشمند آن مجاهد شهید را در حافظه تاریخی ملت مقاوم سوریه ماندگار خواهد نمود.

از آنجا که فرهنگ ایثار و شهادت همواره تقویت‌کننده عزم استوار نیروهای انقلابی و الهام‌بخش هویت ملی ما بوده است، شهادت افتخارآمیز این شهید والامقام در آستانه محرم الحرام و سالگرد انقلاب حسینی به رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی در سوریه، لبنان و عراق روحی تازه بخشیده و همرزمان وفادارش را در ادامه راه غرورآفرین وی و تحقق اهداف متعالی‌اش در نابودی عناصر تکفیری و صهیونیستی مصمم‌تر خواهد ساخت.

ستاد مرکزی راهیان نور کشور، شهادت افتخارآمیز این سرباز ولایت را که با احساس مسئولیت انقلابی، شجاعانه در ترویج آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع از حریم اهل بیت(ع) کوشید و سرانجام جان عزیز خویش را بر سر این آرمان نهاد، به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، عموم مردم قدرشناس ایران، همرزمان مؤمن و دلاور و بویژه همسر و فرزندان عزیز ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده ضمن آرزوی علو درجات برای آن سفر کرده، سلامت، صبر و اجر تمامی بازماندگان را از پیشگاه خداوند بزرگ مسألت داریم.»

انتهای پیام

کد N985770