دبیرکل حزب ندای ایرانیان:

در هنگامه توحش داعشیان، چقدر ما به سردار همدانی مدیونیم

شهادت سردار حسین همدانی

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با تسلیت شهادت سردار حسین همدانی تاکید کرد: امروز در هنگامه ظهور و توحش داعشیان ضد دین ما به شهید سردار همدانی وگمنامان مثل او مدیونیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن کامل پیام مجید فراهانی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان به شرح زیر است:

«فرمانده شجاع و مخلص دوران دفاع مقدس اسمانی شد.

روزگاری که بعثیهای خبیث به سرزمینمان حمله کردند، او وهزاران داوطلب گمنام سینه سپر کردند تا ناموس و شرف و هویت و دین و سرزمینمان از گزند حرامیان محفوظ بماند و ما با آرامش و امنیتی که از رهگذر ایثار و جانفشانی رزمندگان دفاع مقدس همچون شهید همدانی برایمان فراهم شد به درس و دانشگاه وکار و زندگیمان رسیدیم.

و امروز در هنگامه ظهور و توحش داعشیان ضد دین چقدر ما به او وگمنامان مثل او مدیونیم.

وقتی شنید حرامیان داعشی وتکفیری بجان مردم بی پناه سوریه و کشورهای منطقه افتاده اند و به خیال خام خود در مراحل بعد نقشه حمله سراسری به سرزمینمان را کشیده اند در دفاع پیشگیرانه از دین و ایران عزیز یک لحظه تردید نکرد و امروز وقتی خبر شهادتش منتشر شد، اگرچه قلب میلیونها ایرانی و مسلمان داغدارش شد، ولی خود به ارزوی دیرینه اش رسید و سرانجام به یاران شهیدش همت، باکری، چمران، خرازی، زین الدین و...پیوست.

به نمایندگی از حزب ندای ایرانیان شهادت این فرزند راستین اسلام و ایران را به ملت عزیز تسلیت و از درگاه خداوند متعال برای این شهید سرفراز علو درجات آرزومندم.

انتهای پیام

کد N985155