سردار حاجی‌زاده:

سردار همدانی چهره درخشان عرصه‌ دفاع مقدس و حمایت از محور مقاومت بود

سپاه پاسداران

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پیام تسلیتی سردار همدانی را چهره درخشان عرصه‌ دفاع مقدس و حمایت از محور مقاومت و دفاع از حریم اهل بیت (ع) توصیف کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پی شهادت سردار سرلشکر پاسدار حسین همدانی در سوریه، سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد که متن این پیام به این شرح است:

شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، طلایه‌دار عرصه‌های مقاومت و ستیز با دشمنان اسلام ناب محمدی (ص) حاج حسین همدانی که همواره عشق و شور جهاد فی‌سبیل‌الله در سر داشت را به محضر امام عصر (عج) و نایب برحق امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، خانواده معظم آن سردار عالیقدر و آحاد مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی و نیز جبهه مقاومت اسلامی سوریه تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

به برکت آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و پیروان پیامبر اعظم (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) باب مجاهدت و شهادت در راه خدا برای مردان بزرگ همچنان گشوده است.

کارنامه درخشان این سردار رشید و با بصیرت که از وی چهره‌ای درخشان در عرصه‌های دفاع مقدس و حمایت از محور مقاومت ترسیم می‌کند آنچنان غنی است که مجاهدت‌های سترگ او در دفاع از حریم قرآن، ولایت و انقلاب اسلامی و نیز مصاف عالمانه و شجاعانه با فتنه‌ها و خطرات فراروی کشور را برای نسل جوان و آینده‌ساز میهن اسلامی الهام‌بخش و رهگشا قرار داده است به گونه‌ای که تأسی به آن سربلندی و موفقیت‌های بزرگ را برای‌شان به ارمغان خواهد آورد.

سردار عالیقدر و دلاور حسین همدانی به آرزوی دیرین خود رسید و با پیوستن به رفقای شهیدش نشان داد که دفاع مقدس همچنان باقی و شهادت یگانه پاداش درخور برای آنانی است که که در عمل تنها به عزت اسلام و عظمت امت اسلامی می‌اندیشند و حیات طیبه را در میدان جهاد جستجو می‌کنند.

والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته

سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام

کد N985062