پیام سردار دهقان به مناسبت شهادت سردار حسین همدانی :

مقاومت و جهاد تا نابودی کامل تروریسم و صهیونیسم ادامه دارد

وزارت دفاع,پيام تسليت,وزير دفاع,حسين دهقان

سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی شهادت سردار حسین همدانی در سوریه را به محضر فرماندهی معظم کل قوا،ملت شهید پرور ایران ، خانواده معظم و همرزمان این شهید گرانقدر تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار دهقان در این پیام با تجلیل از نقش ارزنده شهید همدانی در دوران مبارزه علیه رژیم ستم شاهی ، حماسه دفاع مقدس ، در جریان مبارزه با تروریسم تکفیری -صهیونیستی و دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (ع)از وی به عنوان مجاهدی راستین که همواره در خط امام (ره) و رهبری(مدظله العالی) بوده و یکی از سرداران سرافراز جبهه جهاد و مقاومت یاد کرد که با نثار خون پاکش اعلام کرد که جهاد ، مقاومت و شهادت در راه خدا تا نابودی تروریسم تکفیری-صهیونیستی و صهیونیسم اشغالگر ، متجاوز و جنایتکار ادامه دارد .

در این پیام تصریح شده است :خون پاک این شهید گرانقدر و همه شهدای عظیم الشأن مقاومت در سوریه ، لبنان ، فلسطین ، یمن و سایر بلاد اسلامی افشا کننده چهره کریه نظام سلطه و جاهلیت قرن بیست یکم است.

در ادامه این پیام آمده است : بی تردید با شهادت شهید حسین همدانی عزم رزمندگان جبهه مقاومت برای ریشه کن کردن تروریسم و صهیونیسم مصمم و مستحکم تر خواهد شد.

وزیر دفاع در این پیام با هشدار به حامیان تروریسم های تکفیری -داعشی صهیونیستی تأکید کرده است آنان را در جنایات وحشیانه تروریست ها شریک جرم می دانیم و یکبار دیگر به آنان گوشزد میکنیم که عواقب هولناک جنابات تروریست های تکفیری-صهیونیستی دیر یا زود دامان آنان را نیز در بر خواهد گرفت و آن گاه دیگر پشیمانی سودی نخواهد داشت.

انتهای پیام

کد N984754