سوال از وزرای کشور و علوم در دستور کار هفته آینده مجلس

سیاسی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی هفته آینده میزبان وزرای کشور و علوم هستند که برای پاسخگویی به سوالات ثروتی نماینده بجنورد و عیسی زاده نماینده میاندوآب در مجلس حضور می‌یابند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران، طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و طرح اصلاح قانون استفاده متوازن از امکانات کشور برای ارتقا سطح مناطق کمتر توسعه یافته در دستور کار جلسه علنی هفته آینده مجلس قرار دارد.

طرح اقدام متناسب و متقابل جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام نیز به عنوان چهارمین دستور کار هفته آینده مجلس اعلام شده است.

طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده، طرح اصلاح بند ج ماده 178 و بند ز ماده 44 قانون برنامه پنجم، لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیات‌های انضباطی نیروهای مسلح و بررسی طرح دائمی شدن قانون بیمه شخص ثالث از دیگر دستورکارهای مجلس در هفته آینده خواهد بود.

نمایندگان مجلس در جلسات علنی هفته آینده لایحه تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی،‌طرح جلوگیری از پرداخت خسارت تاخیر به کشتی‌ها و طرح اصلاح تبصره یک ماده 69 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت را مورد بررسی قرار می‌دهند.

طرح الحاق یک تبصره به قانون احداث پروژه‌های عمرانی بخش راه و ترابری از طریق مشارکت بانک‌ها و سایر منابع مالی و پولی کشور، طرح جرم سیاسی و طرح اصلاح قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور از جمله دیگر دستورکارهای مجلس در هفته آینده خواهد بود.

انتهای پیام

کد N983684