رفیقدوست:

نمایندگان شأن مجلس و دولت را در این فضا حفظ کنند

مجلس شوراي اسلامي

محسن رفیقدوست تصریح کرد: در شرایطی که رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس دولت بر لزوم همکاری متقابل بین دولت و مجلس تأکید می‌کنند و در وضعیتی که افکار عمومی از دولت انتظار دارند که دنبال احقاق حقوق ملت ایران در فاجعه منا باشد طرح مباحثی مانند استیضاح اخیر وزیر راه و شهرسازی کار درستی نبوده است.

این فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: به عنوان یک فعال سیاسی و ایرانی که به سرنوشت ایران علاقه‌مند هستم از طرح مباحثی نظیر استیضاح وزرای دولت در شرایط کنونی کشور راضی نیستم؛ زیرا جوی که از این شرایط در جامعه ایجاد می‌شود به ضرر منافع ملی است.

رفیقدوست افزود: دولت و مجلس باید به برجام توجه داشته باشند و حاشیه‌ها جلوی افت و سرعت آنان را می‌گیرد. نمایندگان ما به قدرت ثابت شده رهبری در دنیا توجه داشته باشند و سعی کنند شأن مجلس و دولت را در این فضا حفظ کنند.

وی همچنین گفت: به عنوان یک فرد پیرو ولایت فقیه که از سال 47 پای درس ولایت فقیه امام خمینی (ره) نشسته بودم و خودم هم آن را تدریس کردم خطاب به مسئولان می‌گویم در سالی که رهبری بر لزوم همدلی و همزبانی تأکید کرده‌اند آنها باید سعی کنند علاوه بر اجرای همدلی و همزبانی نمونه قابل مثال این شعار هم باشند.

این فعال سیاسی اصولگرا در پایان گفت: دلیل اینکه چرا عده‌ای از نمایندگان به شعار سال توجه نمی‌کنند این است که همیشه در همه جوامع عده‌ای به عنوان اقلیت مخالف وجود دارند. به نظر من اکثریت نمایندگان تلاش می‌کنند تا محقق شعار سال باشند.

انتهای پیام

کد N983007