تروریست‌های داعش خانواده‌هایشان را هم تهدید به مرگ کردند!

داعش

شبکه خبری "العربیه" فایل ویدئویی را از گروهی از اعضای عربستانی داعش منتشر کرده که در آن تروریست‌های مذکور تهدید می‌کنند اگر خانواده‌هایشان از آنچه این گروه از آن با عنوان "کفر" یاد می‌کنند باز نگردند آنها را خواهند کشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،شبکه العربیه گزارش داد که این تهدیدها در پی شادی‌ اعضای داعش از اقدام سعد الغنزی،(عضو داعش) در کشتن مدوس الغنزی، پسر عمویش در اولین روز عید قربان صورت گرفت؛ رخدادی که جامعه عربستان را بهت زده کرد و مسئولان عربستانی توانستند دو روز بعد وی را بازداشت کنند.

در این فایل تصویری، جمیل الخمعلی الغنزی، معاون سر کرده داعش در الانبار و یکی از اعضای عربستانی داعش نشان داده می‌شود که عکس‌های نزدیکانش در عربستان و از جمله برادرش را منتشر کرده است و خواهان کشتن آن‌ها در صورت عدم رویگردانی از "کفر" خود شده است.

الخمعلی به مدت شش سال در عربستان در حبس به سر می‌برد و سپس با حکم قضایی آزاد شد وی پس از آزادی عربستان را ترک کرد تا به داعش در سوریه ملحق شود.

وی بارها در صفحه‌ شخصی خود در "توییتر" نزدیکان، برادران و هم وطنانش را تهدید به مرگ کرد و به دنبال این تهدیدها شرکت توییتر صفحه مربوط به وی را بست.

خانواده الخمعلی انزجار و برائت خود را از وی در بیانیه‌ای اعلام کردند.

انتهای پیام

کد N982235