حبیبی:

منکر اختلافات جبهه پایداری با رئیس مجلس نیستم

انتخابات,محمدنبي حبيبي,اصولگرايان,انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در انتخابات مجلس نهم جبهه پایداری با جبهه متحد اصولگرایان رقابت کردند، اظهار کرد: در این دوره هم جبهه پایداری و هم جمعیت ایثارگران هم روحیه ائتلاف و هم دغدغه ائتلاف دارند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدنبی حبیبی با اشاره به اینکه شرایط سیاسی دائماً در حال تغییراست، افزود: اکنون که جبهه پایداری دغدغه ائتلاف دارد چه اشکالی دارد که ما در موتلفه با آنها دیدار و مذاکره داشته باشیم؟

وی همچنین افزود: مذاکره با جبهه پایداری به جمعیت ایثارگران می‌توان به نفع اصولگرایان باشد. من منکر وجود اختلاف بین جبهه پایداری و علی لاریجانی نیستم. آقای لاریجانی حق دارد تصمیمات خود را بگیرد، اما موتلفه، پایداری و سایر اصولگرایان هم چنین حقی دارند.من معتقدم شرایط سیاسی ما قابل مقایسه با مجلس نهم نیست. در آن مقطع اصولگرایان با هم رقابت کردند اما آن رقابت موجب تشکیل مجلس غیراصولگرا نشد.

این فعال سیاسی اصولگرا همچنین با بیان اینکه اکنون اصولگرایان متوجه شدند که در انتخابات امسال شرایط خطیرتر از انتخابات 92 است، افزود: اگر اصولگرایان به ائتلاف کامل نرسند باید منتظر شکست باشند. البته همه اصولگرایان این شرایط را درک کرده‌اند. من از زبان اعضای جبهه پایداری که نطق‌های آتشین در مجلس داشته‌اند شنیده‌ام که گفته‌اند اکنون زمان آن است که بزرگان اصولگرایان به میدان بیایند و ائتلاف ایجاد کنند. این افراد چنین نظری را در انتخابات گذشته نداشتند.

ادامه دارد...

کد N982045