تظاهرات هزاران صهیونیست در مقابل منزل نتانیاهو؛ "ما امنیت می‌خواهیم"

هزاران نفر از شهرک‌نشینان صهیونیست با تظاهرات در مقابل منزل بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس خواستار تامین امنیت خود و تجاوزات بیشتر در حق ملت فلسطین شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از منابع خبری در قدس اشغالی، این تظاهرات که با حضور برخی وزرا و مسئولان دولت تل‌آویو برگزار شد، با سخنان مقامات رژیم صهیونیستی به تظاهراتی برای ادامه تجاوز‌ها به ملت فلسطین تبدیل شد.

اسرائیل کاتس، وزیر راه و ترابری رژیم صهیونیستی در این تجمع خاطرنشان کرد: من از دولت می‌خواهم که مجازات‌های بیشتری علیه فلسطینیان اعمال کند و از سوی دیگر، خواستار شهرک‌سازی‌های بیشتر در کرانه باختری و قدس هستیم؛ چراکه تعلیق شهرک‌سازی باعث تحریک فلسطینیان می‌شود و آنها به ما به چشم طرف ضعیف نگاه می‌کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، یاریو لاوین، وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی هم در جمع تظاهرکنندگان گفت: تشدید اوضاع قدس و کرانه باختری با سخنرانی اخیر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد ارتباط دارد. عباس تروریست است و وقتش رسیده است که به وی اعلام کنیم که او و تشکیلات رام‌الله عامل اصلی مشکلات هستند و نه عاملی برای حل آنها.

انتهای پیام

کد N981987