نماینده پیشین مجلس:

ادبیات رئیس جمهور در سازمان ملل، منطقی، خیرخواهانه و صلح‌آمیز بود

رييس‌جمهور,سازمان ملل متحد

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل با روحیه و ادبیات حاکی از عقل و منطق و خیرخواهانه و صلح‌آمیز و در جهت اهداف کلیدی سازمان ملل بود که قابل تقدیر است.

نورالله حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه سخنرانی آقای روحانی در سازمان ملل را مفید و مثبت می‌داند، اظهار کرد: آقای روحانی در سازمان ملل مواضع حق‌طلبانه نظام جمهوری اسلامی ایران را با ادبیات قاطع خود بیان کردند.

وی با اشاره به تلاش‌های گروه‌های افراطی و تکفیری برای تبلیغ چهره خشن و غیرمنطقی از اسلام افزود: رئیس جمهور در سازمان ملل با رعایت اصول و مبانی انقلاب و در عین توجه به مسائل روز، چهره منطق‌گرا و عقلایی نظام را نشان دادند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه رئیس جمهور با مشی اعتدالی دیدگاه‌های اعتقادی، فکری، سیاسی و بین‌المللی نظام را در حوزه‌های مختلف بیان کردند، گفت: آقای روحانی تلاش کردند روحیه انقلابی‌گری نظام را با حفظ اصول و مبانی خدشه ناپذیر آن با ادبیاتی حاکی از عقل و منطق بیان کنند.

حیدری در ادامه به بازگشت رئیس جمهور به ایران و نیمه تمام گذاشتن سفرش برای شرکت در مراسم تشییع پیکر حجاج جانباخته در منا اشاره کرد و گفت: حرکت مطلوب رئیس جمهور برای نیمه تمام گذاشتن سفرشان به نیویورک جهت رسیدن و شرکت در مراسم قربانیان حادثه منا نیز قابل تقدیر است.

انتهای پیام

کد N981850