ثروتی: استیضاح سیاسی نیست/ چابکی زمان آقای نیکزاد را با الآن مقایسه کنید

استیضاح,مجلس نهم,عباس آخوندی

نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: استیضاح وزیر را و شهرسازی سیاسی نیست. مردم ناراضی هستند. شما چابکی زمان آقای نیکزاد را با الان مقایسه کنید. اکنون همه بروکراسی است.

به گزارش خبرآنلاین، طرح استیضاح عباس آخوندی اکنون در دستورکار مجلس است. عبدالرضا ثروتی به عنوان موافق استیضاح سخن گفت. او اظهار کرد: 200 هزار مسکن روستایی به 5 هزار رسیده است. وام های روستایی مقاوم سازی مسکن متوقف شده است. تقاضای ضامن کارمند در روستاها که فاقد کارمند هستند، درست نیست.

وی با تاکید بر اینکه همه وزرا در برابر رئیس جمهور، مجلس و مردم مسئولیت دارند و اگر مشکلی هست در دولت باید حل شود، گفت: در شهرها به دلیل گرانی و بالا نرفتن سقف وام مسکن و شعارهای بی حاصل مسکن اجتماعی باعث نارضایتی مردم شده است. آیا این استیضاح سیاسی است؟

ثروتی با بیان اینکه مواد 161 تا 176 برنامه پنجم متوقف شده است، اظهار کرد: وعده های زمان رای اعتماد از 113 برنامه ارائه شده، 84 درصدش اصلا نیازی به اعتبار ندارد اما کاری در این زمینه نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: جابجایی 27 میلیون مسافر به 24 میلیون مسافر حمل ونقل ریلی کاهش یافته است. قیمت بلیت ها تا 200 درصد افزایش یافته اما کیفیت افزایش یافته است.

وی گفت: امیدی به تحول در این وزارتخانه نیست. من بارها و بارها رفتم و صحبت کردم اما اثری نکرد. به این جوسازی ها که این استیضاح سیاسی است را توجه نکنید.

29213

 

کد N981796