نماینده نوشهر در مجلس: آخوندی را وزیر لایق کابینه یازدهم می دانم

مجلس نهم,استیضاح

نماینده مردم نوشهر و چالوس می گوید: فضای عمومی مجلس به گونه ای است که در جلسه فردا استیضاح وزیر راه و شهرسازی به جایی نخواهد رسید.

قاسم احمدی لاشکی در گفتگو با خبرآنلاین با اشاره به استیضاح وزیر راه و شهرسازی در مجلس گفت: به طورکلی ،استیضاح حق طبیعی نمایندگان است و آن ها می توانند وزیر را برای ادای توضیحات بخواهند و در این میان یا نمایندگان قانع می شوند یا نمی شوند اما من ، آخوندی را وزیر قابلی در کابینه یازدهم می دانم و در این مدت نیز وزیر با برنامه ای نشان داده است که روی پروژه های مختلف زمان می گذارد.

وی با بیان اینکه شاید تنها اشکالی که بتوان برای وزارت راه متصور شد مسکن مهر است گفت: اما در مجموع من مخالف استیضاح و از حامیان آخوندی در مجلس هستم.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: آخوندی  در حوزه تخصصی خودش موفق عمل کرده است که یکی از مهم ترین پروژه های کشور آزادراه تهران- شمال بود که انصافا وی پیگیر و علاقه مند به حل این ابر پروژه در کشور است. ضمن اینکه نمایندگان سایر استان ها نیز وی را مدیر لایق و قابلی می دانند.

 احمدی درباره فضای مجلس برای استیضاح  گفت: مجلس فضای خوبی دارد و  پیش بینی ما این است که استیضاح رای نخواهد آورد چرا که وزیر در این مدت توانسته تعامل خوبی با اکثر نمایندگان داشته باشد.

29220

کد N981727