رئیس کل دادگستری فارس:

پلیس در اوج اقتدار مورد اطمینان نظام و مردم است

سیاسی

رییس کل دادگستری استان فارس گفت: پلیس ما در اوج اقتدار مورد اطمینان نظام و مردم است؛ زیرا از جنس مردم و ‌متعلق به مردم است و در راستای مطالبات مردم تلاش می‌کند.

رییس کل دادگستری استان فارس گفت: پلیس ما در اوج اقتدار مورد اطمینان نظام و مردم است؛ زیرا از جنس مردم و ‌متعلق به مردم است و در راستای مطالبات مردم تلاش می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، علی‌ القاصی‌مهر در جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی قضایی و انتظامی استان فارس که به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا، برگزار شد، اظهار کرد: هفته ناجا فرصتی است تا از تلاش‌ها و خدمات برجسته پلیس تقدیر شود.

‌وی با بیان اینکه امروز مجموعه نیروی انتظامی در سراسر کشور از اقتدار و کارکرد بسیار مثبت و در عین‌ حال متمایز از پلیس‌های جهان برخوردار است، ‌تصریح کرد: این برتری و اقتدار به این دلیل است که پلیس ما دارای پشتوانه مردمی و از طرف دیگر مامور پیاده کردن موازین شرعی در جامعه اسلامی است.

وی ادامه داد: محور فعالیت و تلاش پلیس ما امروز تامین منافع و مطالبات مردم و جامعه است؛ برخلاف پلیس دوران قبل از انقلاب که مجری سیاست‌های مستبدین و تامین کننده منافع دربار بود.

رئیس کل دادگستری فارس اضافه کرد: وقتی‌ که کار و مأموریت برای جلب رضای خدا و تأمین امنیت مردم و جامعه باشد، اطمینان و اعتماد به این نیرو نیز بالا است.

القاصی از پلیس به‌عنوان مجموعه‌ای که بیشترین و تاثیرگذارترین نقش را در تأمین امنیت دارد یاد و اضافه کرد: امنیت به عنوان اساسی‌ترین نیاز جامعه و مردم است.

وی ادامه داد: خیلی از عزیزان ما در نیروی انتظامی در برخورد با مخلان نظم،‌ امنیت و‌ آسایش مردم، جان خود را فدا می‌کنند که این از افتخارات نظام است. در ایام تعطیل و اوقات فراغت هم‌وطنان نیز کارکنان پلیس از تفریح و اوقات فراغت خود و خانواده می گذرند تا مردم در امنیت بسر ببرند.

رییس کل دادگستری استان فارس با اشاره به همدلی، هماهنگی و تعامل بسیار خوب و مناسب دستگاه قضایی و انتظامی در این استان گفت: در استان فارس با وجود این همدلی و تلاش شبانه روزی و خدمات نیروی انتظامی در راستای هدف مشترک که همان تامین امنیت، اجرای قانون و عدالت است قدم‌های موثری برداشته شده است.

انتهای پیام

کد N981506