جهت بررسی طرح برجام؛

جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی امروز برگزار می‌شود

هسته‌‌يي

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از جلسه فوق‌العاده کمیسیون متبوعش برای بررسی طرح دوفوریتی اقدام متناسب و متقابل در ساعت 14 امروز خبر داد.

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: بعید است که در جلسه امروز طرح دوفوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام به جمع‌بندی برسد و به احتمال زیاد در جلسه یکشنبه آینده نهایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه نمایندگان پیشنهادات مختلفی درباره طرح مذکور دارند، افزود: به همین دلیل است که پیش‌بینی می‌کنم که این طرح در جلسه امروز به جمع‌بندی نرسد.

وی احتمال داد: طرح دوفوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام در جلسه روز سه‌شنبه هفته آینده در دستور کار مجلس قرار بگیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در جلسه فردای کمیسیون خبر داد و افزود: رئیس تیم مذاکره کننده هسته‌ای فردا برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در خصوص برجام و حوادث حج 94 و اقدامات انجام شده در پی واکنش‌های متقابل دولت عربستان به کمیسیون گزارش می‌دهد.

انتهای پیام

کد N981221