با تجمع مقابل منزل نخست‌وزیر؛

چهره‌های سیاسی اسرائیل استعفای نتانیاهو را خواستار شدند

اسراييل

جمعی از فعالان احزاب چپ‌گرا و راست‌گرای اسرائیل و جمعی از اعضای کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) و فعالان سیاسی این رژیم با تجمع مقابل منزل شخصی نخست وزیر این رژیم خواستار استعفای وی شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت، به دنبال تحولات امنیتی اخیر در کرانه باختری و قدس اشغالی جمعی از فعالان احزاب چپ‌گرا و راست‌گرای اسرائیل به همراه تعدادی از اعضای کنست و دیگر فعالان سیاسی با تجمع مقابل منزل شخصی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم خواستار استعفای وی شدند.

این روزنامه نوشت، یوسی داگان، رئیس شورای شهرک‌های شمال کرانه باختری نیز با حضور در این تجمع، چادر خود را مقابل خانه نتانیاهو برپا کرد و وی در این تحصن اعتراض آغاز فوری و فشرده ساخت شهرک‌ها را خواستار شد.

طبق نوشته این روزنامه اکنون چادر داگان به مقصد و محل ملاقات فعالان افراطی راست‌گرای اسرائیل تبدیل شده که به دنبال شکست امنیتی نتانیاهو، خواهان استعفای وی هستند.

برخی فعالان این حزب در تجمع خود، پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها نوشته شده بود: "نتانیاهو شکست خورده‌ای فورا به خانه‌ات برگرد."

انتهای پیام
کد N980982