فرمانده انتظامی قم: اگر به دنبال اقتداریم باید با مردم همدل و همزبان باشیم

فرمانده انتظامی استان قم گفت: همکاری و هم افزایی سپاه و نیروی انتظامی، امنیت مطلوبی را در این استان ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم، سردار کاظم مجتبایی در دیدار با فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) اظهار کرد: این تعاملات، اتحاد و وحدت عمل و جلسات صمیمی، دشمنان نظام را مایوس می کند.

وی تعامل بین مجموعه سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) و پلیس قم را در سطح کشور کم نظیر دانست و افزود: به جز این جلسات و ارتباطاتی که به صورت منظم و رسمی انجام می شود، جلساتی نیز به صورت محاوره ای در مناسبت های مختلف برگزار می شود که این همبستگی و هم آوردی موجب شده تا استان قم از امنیت قابل قبولی برخوردار باشد.

وی در ادامه به ویژگی های استان قم و نگاه خاص تمامی دنیا به این استان اشاره کرد و گفت: امنیت قم باید الگویی برای سایر استان ها باشد، حتی دل و ذهن افرادی که در این استان و حتی در این کشور زندگی نمی کنند، با قم است، پس سپاه و پلیس قم مسوولیت خطیری دارند که باید آن ها را با این همدلی و صمیمیت ها به پیش ببرد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه به شعار امسال هفته نیروی انتظامی اشاره و بیان کرد: «اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی، امنیت و آرامش» شعار هفته ناجاست و اگر به دنبال اقتداریم باید با مردم همدل و همزبان باشیم تا امنیت و آرامش را برای جامعه به ارمغان بیاوریم.

مجتبایی با بیان اینکه سپاه در ماموریت ها و مراسمات مختلف یاری کننده پلیس و از نزدیک ترین دستگاه ها به نیروی انتظامی است، ابراز امیدواری کرد: این ارتباطات و تعاملات روز به روز بیشتر شده تا نتیجه آن که امنیت بهتر و ارتقاء آرامش برای مردم استان قم است، را شاهد باشیم.

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) نیز در این نشست، اجرای دستورات فرماندهی کل قوا و تامین امنیت مردم را از مهمترین وظایف سپاه و نیروی انتظامی دانست.

سردار غلامرضا احمدی گفت: به لطف خدا، برکت خون شهدا، رهنمودهای بی نظیر رهبر فرزانه انقلاب و به واسطه همکاری و هماهنگی های پلیس، سپاه و دیگر نیروهای مسلح، ایران اسلامی به رغم نا امنی ها، خونریزی ها و خباثت های آل سعود و گروههای تکفیری در منطقه، دارای بالاترین شاخص های امنیت و آرامش است.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی در سراسر کشور از مرزبانی و نیروهای امنیتی و انتظامی تا پلیس راهور، همگی در حال تلاش برای ایجاد امنیت و آرامش همه جانبه در جامعه هستند.

انتهای پیام

کد N980615