پیرموذن:

نباید آبروی نظام برای حفظ آبروی جلیلی و جبهه پایداری به خطر افتد

برجام

یک نماینده اصلاح طلب مجلس با تاکید بر اینکه غوغاسالاری و جوسازی تاثیری در مراحل اجرایی برجام ندارد گفت: بهانه‌جویی، مانع‌تراشی و دام‌گستری‌های اشخاص و جریان‌های تندرو در حق دولت پایانی ندارد؛ حال این که کم ارزش نشان دادن برجام ظلم به دولت و ملت است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، کمال‌الدین پیرموذن در حاشیه جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس از هیات رئیسه و تمامی مسئولان و بزرگان نظام درخواست کرد که اجازه ندهند برخی از جریان‌های بریده از مردم تحت پوشش حمایت و دفاع از مقدسات و خط قرمز ترسیمی سلیقه‌ای خود‌حق‌پندارانه به حرکات ناپسند و غیر اخلاقی و غیر قانونی بپردازند که نتیجه‌ای جز تضعیف نظام و خدشه‌دار شدن ارزشها ندارد.

وی ادامه داد:‌ ما نمایندگان حامی برجام اطمینان داریم که غوغاسالاری‌ها و جوسازی‌های اخیر جلو مجلس و دیگر جاها ذره‌ای تاثیر در اراده مردم متعهد و آگاه ایران برای تایید و توفیق برجام در مراحل اجرایی آن نخواهد داشت.

این نماینده اصلاح طلب مجلس اضافه کرد: به جریان‌های متحجر و خودسر و فرصت طلب و نماینده آنها آقای رسایی نصیحت می‌کنم که از تلاش‌های بیهوده برای ناامید کردن مردم از برجام و توافق سازنده دولت با غرب دست بردارند و مطمئن باشند که قالب نمایندگان مجلس در سال دولت و ملت با دولت همدل و همزبان هستند.

وی با تاکید بر این که بی‌اعتنایی نسبت به خواست و اراده ملت به سرمایه‌ی ارزشمند اجتماعی آسیب می‌رساند گفت: کم ارزش نشان دادن برجام و موفقیت دیپلماسی سیاسی دولت ظلم به ملت و دولت است.

به گفته‌ی وی، بهانه‌جویی‌ها و مانع‌تراشی‌ها و دام‌گستری‌های اشخاص و جریان‌های تندرو در حق دولت پایانی ندارد.

پیرموذن در پایان گفت: باید منافع ملی را بر منافع گروه و دسته و باند مقدم دانست و اجازه نداد آبروی دولت، مجلس و نظام برای حفظ آبروی جلیلی و جبهه پایداری در معرض خطر قرار گیرد.

انتهای پیام

کد N980071