حسن یونسی:

حزب ندای ایرانیان مجوزی برای برگزاری تجمع دریافت نکرده است

تجمع,برجام

سخنگوی حزب ندای ایرانیان اعلام کرد: هنوز هیچ مجوز کتبی برای تجمع در حمایت از برجام دریافت نکرده ایم، برخی رسانه ها از قول من مطالب خلاف واقع ای انتشار داده اند.

سخنگوی حزب ندای ایرانیان اعلام کرد: هنوز هیچ مجوز کتبی برای تجمع در حمایت از برجام دریافت نکرده ایم، برخی رسانه ها از قول من مطالب خلاف واقع ای انتشار داده اند.

حسن یونسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ارتباط با خبر دریافت مجوز برای برگزاری تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی در حمایت از برجام اظهار کرد: من تاکید می‌کنم که هنوز هیچ مجوزی برای درخواست تجمع ما صادر نشده است.برخی رسانه ها از قول ما اعلام کردند که مجوز ما از سوی وزارت کشور صادر شده است که این خبر خلاف واقعیت است.

وی ادامه داد: ما به کرات اعلام کرده ایم که هیچ مجوز کتبی هنوز دریافت نکرده ایم ، علاوه بر آن همچنان منتظر دریافت مجوز هستیم ، منتظر جلسه ی امروز مجلس در رابطه با تصمیمگری‌ نهایی نمایندگان در ارتباط با موضوع برجام نیز هستیم. اگر جلسه امروز و تصمیم نهایی نمایندگان در ارتباط بابرجام مثبت باشد، دیگر تجمعی نخواهیم داشت.

این فعال سیاسی در ارتباط با انتشار تصویری در شبکه های اجتماعی با موضوع مجوز تجمع حزب ندای ایرانیان گفت: این تصویر درخواست حزب ندای ایرانیان بر روی سر برگ این حزب است که زیر این درخواست نوشته شده تا مساعدت لازم برای دریافت مجوز با ما انجام شود. عده ای از این تصویر در شبکه های مجازی به عنوان سند دریافت مجوز یاد می کنند که این حرف درست نیست.

وی خاطر نشان کرد: دریافت مجوز تجمع روال قانونی خودش را طی می کند و ما تا صدور مجوز کتبی منتظر خواهیم ماند و هیچ اقدامی انجام نخواهیم داد. شنیده ایم که امروز مقابل مجلس نیروی انتظامی به خاطر شایعه هایی که برای حضور ما در مقابل مجلس وجود داشته است حاضر شده اند. من در مصاحبه‌ای دیگر گفته بودم که در کلام با ما موافقت شده است اما مجوز کتبی نداریم ، برخی از این حرف استفاده کرده و آن را به دریافت نهایی مجوز تجمع تعبیر کرده اند.

انتهای پیام

کد N979897