با اشاره به گزارش کمیسیون برجام؛

نکو: عملکرد برخی نمایندگان کاملا غرض ورزانه است

سیاسی

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: به گونه‌ای عمل نکنیم که به وحدت ملی و انسجام ملی به منظور پیشبرد امور کشور آسیب برسد.

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: به گونه‌ای عمل نکنیم که به وحدت ملی و انسجام ملی به منظور پیشبرد امور کشور آسیب برسد.

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، با اشاره به انتشار اخباری درباره یک‌سویه بودن گزارش کمیسیون برجام ضمن تاکید بر پرهیز از انتشار هر گزارش و اظهار نظری که به وحدت ملی خدشه وارد کند گفت: باید به این نکته توجه داشته باشیم که با اظهارنظرها موجب مخدوش شدن زحمات و تلاش‌های طاقت فرسای گروه و تیم‌مان در مذاکرات نباشیم و زحمات آنها را زیر سوال نبریم.

وی افزود:‌ از طرف دیگر به گونه‌ای عمل نکنیم که به وحدت ملی و در نهایت انسجام ملی برای پیشبرد برنامه‌هایمان آسیب رسانده شود.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس خاطرنشان کرد:‌ متاسفانه برخی دوستان حتی امروز در صحن علنی مجلس اظهار نظرهایی می‌کنند که گویی برخی ها بیگانه به این مملکت هستند و علیه دولت به گونه‌ای حمله می‌کنند که شاید دشمن جرات چنین حمله‌هایی را نداشته باشد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس افزود: دولتی که برخاسته از ملت است و شروع به کار آن با تاییدات معظم‌له بوده است نباید مورد خدشه قرار گیرد.

نکو در ادامه اظهار کرد:‌ اینها مسائلی است که باید به آن توجه کرد، متاسفانه این افراد گویی با دولت مسابقه گذاشتند و رفتارهایشان با دولت رفتارهای نامهربانانه است.

وی در پایان اظهار کرد: عملکرد برخی نمایندگان مردم هم متاسفانه کاملا غرض ورزانه و بازی کردن در زمین دشمن است که دولت را ناکام بگذارند.

انتهای پیام

کد N979716