درگذشت یکی از مسئولان قضایی در فاجعه منا

فاجعه منا

معاونت برنامه‌ریزی مرکز شورای حل اختلاف کشور جزو جانباختگان فاجعه منا است.

معاونت برنامه‌ریزی مرکز شورای حل اختلاف کشور جزو جانباختگان فاجعه منا است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق اخوان، روابط عمومی شورای حل اختلاف کشور پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَمَن یَخرُجْ مِن بَیتِهِ مُهاجِرًا إِلی اللَّهِ و رسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجرُهُ عَلَی اللَّه»

رئیس، معاونین ،مدیران و کارکنان مرکز امور شورای حل اختلاف در غم از دست دادن همکار قدیمی خود داغدار شدند. حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق اخوان معاونت برنامه ریزی و آمار از سرزمین منا و در لباس احرام به ملکوت اعلی پر کشید.

ضمن عرض تسلیت به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، پیشگاه رهبر داغدارمان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) ملت شریف ایران و خانواده‌های تمامی جان باختگان فاجعه غمبار منا که منجر به از دست دادن تعداد زیادی از حجاج بیت الله الحرام از جمله هموطنان عزیزمان شد، درگذشت حاج محمد صادق اخوان را به خانواده معزز، همسر و فرزندان گرامیش تسلیت می گوییم. از آستان پرودگار متعال مسئلت می‌نماییم که روح پاکش در جوار رحمت واسعه پروردگار، متنعم از نعمات الهی گردد و برای بازماندگان و خانواده مکرم اخوان نیز صبر و شکیبایی در این مصیبت بزرگ را طلب می کنیم.

انتهای پیام

کد N979526