موافقان برجام جلسه کمیسیون را ترک کردند

سیاسی

یک عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت که برخی اعضای کمیسیون که از موافقان برجام بودند در اعتراض به نحوه تدوین گزارش کمیسیون برجام اقدام به ترک جلسه کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عباسعلی منصوری آرانی در صفحه اینستاگرام خود در مطلبی نوشت: «سلام، امروز شنبه یازدهم مهرماه در کمیسیون برجام برخلاف قاعده‌ای که قرار بود گزارش تدوین شود و مبنای آن کمیته‌ها بودند یک مرتبه گزارشی تدوین شده با ادبیات مشخص ارائه شد. من و آقای پزشکیان و تاجگردون به اعتراض جلسه را ترک کردیم چون هرچقدر هم تغییرات ایجاد می‌شد با بررسی‌ها و دیدگاهی که به برجام داشتیم خیلی فاصله داشت. ان‌شالله و در صورت موافقت دوستانم طی بیانیه‌ای ثبت خواهیم کرد که چه گذشت و در فرصت دیگری خواهم گفت که معاملات سیاسی بین جریانات سیاسی چگونه انجام می‌شود. خداوند به تو پناه می‌برم و از تو مدد می‌طلبم»

به گزارش ایسنا، اعضای کمیسیون برجام در جلسات صبح و عصر امروز گزارش این کمیسیون از توافق هسته‌ای را در بخش‌های حقوقی، فنی، دفاعی امنیتی، اقتصادی و سیاسی تدوین کرده‌اند و قرار است این گزارش در جلسه علنی فردا (یکشنبه) مجلس قرائت شود.

انتهای پیام

کد N979504