با هدف برنامه‌ریزی برای انتخابات مجلس دهم

اولین نشست معین استان‌ها با مسئولین ستاد انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری برگزار شد

نخستین نشست معین استان‌ها با مسئولین ستاد انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری با هدف برنامه‌ریزی منسجم برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در محل دفتر مرکزی جامعه اسلامی مهندسین برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ابتدای این جلسه محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با ارائه گزارشی از وضعیت سیاسی کشور و اهداف جبهه پیروان خط امام و رهبری به بررسی فضای انتخاباتی مجلس دهم پرداخت، همچنین محسن کوهکن رئیس ستاد انتخاباتی این جبهه، گزارشی از فعالیت ستاد انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری ارائه کرد.

محمد نبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی و مسئول امور استان‌های ستاد انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری در این جلسه ضمن ارائه گزارشی، روند موجود همگرایی در جریان اصولگرایی را تشریح کرد.

براساس این گزارش، در ادامه جلسه اسدالله بادامچیان مسئول کمیته سیاسی ستاد انتخابات نیز در خصوص تبیین و تشخیص اولویت‌ها در انتخابات پیش رو سخن گفت و به اهمیت وحدت اصولگرایان در برابر منافع فردی و گروهی تاکید کرد.

لازم به ذکر است در پایان نیز کارگروه‌های رابطین استان‌ها تشکیل و سپس جمع‌بندی نشست عمومی توسط محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری ارائه شد.

انتهای پیام

کد N978485