ابوترابی فرد با اشاره به حادثه منا:

مزدوران و قدرت های امروز جهان، پیام رهبر انقلاب را درست دریافت کنند

فاجعه منا,بی کفایتی آل سعود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «نباید در احقاق حقوق ملت ایران و امت سرافراز اسلام درنگ و تردید شود»، گفت: امیدوارم قدرت‌های امروز جهان و مزدوران آن‌ها در منطقه پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را درست دریافت کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی فرد، ظهر روز پنجشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت خانواده شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس که در مسجد فاطمه الزهرا(س) تهران برگزار شد، در خصوص بیانات اخیر مقام معظم رهبری اظهار کرد: همیشه رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی فرماندهی نیروهای مسلح کشور، نماد اقتدار ملت ایران بوده اند و هستند بیانات اقتدار آفرین و عزت بخش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دانشکده افسری بار دیگر در اقتدار نظام اسلامی را در برابر کسانی که منافع ملت بزرگ ایران و منافع ملت اسلام را مورد تهدید قرار بدهند به نمایش گذارد.

وی تصریح کرد: امیدوارم که همه قدرت‌های امروز جهان و مزدوران آنها در منطقه این پیام را درست دریافت کنند و در احقاق حقوق ملت ایران و امت سرافراز اسلام درنگ و تردید ننمایند.

وی درباره آخرین اخبار از حادثه دیدگان فاجعه منا گفت: قطعا باید پیکرهای پاک و مطهر جانباختگان منا به ایران اسلامی بازگردد؛ من نیز در گفت‌وگویی که صبح امروز با ریاست سازمان حج و زیارت و نیز دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان و مدیر هیأت ایرانی در سرزمین وحی داشتم، آگاهی یافتم که اقدامات و زمینه بازگشت پیکرهای پاک مطهر زائران ایرانی به ایران اسلامی فراهم شده است و مسئولین کشور عربستان هم همکاری با هیأت ایرانی راداشته‌اند.

ابوترابی‌فرد افزود: امیدوارم که شاهد بازگشت این کبوتران خونین بال و بدن‌های مطهر و پاک مردان و زائران مهاجر الی‌الله از سرزمین وحی به ایران اسلامی باشیم و در دستان قدرتمند توده های عظیم ملت ایران شاهد تشییع با شکوه و عزت آفرین بدن های مطهر باشیم.

وی در این مراسم از خانواده های شهیدان موسوی و سلگی تقدیر کرد و همچنین جانبازان محمدرضا مظلومی و محمود حاجی و چند تن از فعالان فرهنگی ناحیه سپاه محمدرسول الله(ص) تقدیر و تجلیل شدند.

انتهای پیام

کد N978009