۰

امیرعبداللهیان: از حمایت ها و توجه ویژه مقام معظم رهبری سپاسگزاریم

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

معاون عربی و افریقایی وزیر امور خارجه از حمایت های موثر مقام معظم رهبری و توجه ویژه ایشان به حادثه منا سپاسگزاری کرد و گفت رییس جمهوری امور را مدیریت و وزیر خارجه در نیویورک ظرفیت ها را فعال کرده اند.

به گزارش خبرآنلاین حسین امیرعبداللهیان روز پنج شنبه گفت: به همه بازماندگان این فاجعه ناگوار در جمهوری اسلامی ایران و جهان اسلام صمیمانه تسلیت می گوییم و از حمایت های موثر مقام معظم رهبری و توجه ویژه ایشان به موضوع حادثه منا و همه ابعاد ان سپاسگزاریم.
وی افزود: رییس جمهور بطور مستقیم تا تعیین وضعیت قربانیان حادثه و ریشه یابی حادثه امور را مدیریت می کنند و وزیر خارجه همه ظرفیت ها را برای تبیین و پیگیری ابعاد حادثه منا در نیویورک فعال کرده اند.
امیرعبداللهیان گفت: حضور وزیر بهداشت و هیات همراه در جده و مکه سرعت انتقال و تعیین وضعیت قربانیان را افزایش داده است . تلاش های بی وفقه نماینده ولی فَقِیه و سرپرست حجاج ایرانی ، رییس و کارگزاران سازمان حج و زیارت، سفیر و سرکنسول کشورمان در ریاض و جده تا انتقال یکایک جان باختگان با جدیت تداوم دارد.
معاون وزیر امر خارجه اظهار داشت: در پی دیدار وزرای بهداشت ایران و سعودی ، از ساعت دو بامداد روزجاری مقامات ذیربط سعودی با توجه بیشتر عملیات اجرایی انتقال جان باختگان را پیگیری می کنند.

4949

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.