سرتیپ دوم میرزابیگی:

دشمن اعتقادات جامعه را نشانه گرفته است

ارتش جمهوري اسلامي ايران

‌فرمانده گروه 405 عملیات روانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن در جنگ نرم اعتقادات جامعه هدف را نشانه گرفته است.

امیر سرتیپ دوم مظفر میرزا بیگی که به منظور دیدار با جمعی از خانواده معظم شهدای ساوه به اراک سفر کرده بود در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی با بیان این‌که «دوره جنگ سخت به پایان رسیده است»، افزود: در حال حاضر دشمن با انجام عملیات روانی بر روی جامعه هدف، به جنگ نرم می‌پردازد.

وی با بیان این‌که «در شرایط کنونی فقط شیوه جنگ تغییر پیدا کرده و از جنگ سخت به جنگ نرم تبدیل شده است» افزود : در جنگ نرم جوانان، خانواده‌ها و اعتقادات آن‌ها مورد هدف قرار گرفته است.

وی با اشاره به فعالیت‌های گروه 405 عملیات روانی نیروی زمینی ارتش، برنامه‌های اجرایی این گروه را در راستای خنثی کردن جنگ نرم دشمن عنوان کرد و افزود: باید از طریق مبارزه با دشمنان از راه‌های مختلف راه شهدا را ادامه دهیم.

فرمانده گروه 405 عملیات روانی نیروزی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران عزت و اقتدار ایران اسلامی را در گرو خون شهدا، همیشه در صحنه بودن مردم و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری دانست و گفت: باید قدر اطاعت‌پذیری و ولایت‌مداری از مقام معظم رهبری را بدانیم و بیش از پیش به این موضوع معتقد و پایبند باشیم و ادامه دهیم.

فرمانده گروه 405 عملیات روانی نیروی زمینی ارتش بازدید از خانواده‌های معظم شهدا را جزو برنامه‌های ارتش عنوان کرد و گفت: در مناسبت‌های مختلف با خانواده‌های شهدا در نقاط مختلف کشور دیدار می‌کنیم.

به گزارش ایسنا سرتیپ دوم ظفر میرزا بیگی شهیدان را نیروهای مخلص ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست که جانفشانی کردند و افزود: دیدار با خانواده شهدای معظم سعادت بزرگی است و در این دیدارها با مشکلات این عزیزان آشنا شده و برای برطرف شدن آنها پیگیری خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت ها و جانفشانی‌های رزمندگانی است که هشت سال با کمترین سلاح نظامی در برابر قدرت‌های بزرگ و حامیان صدام ایستادگی کردند.

وی از وحدت، داشتن روحیه همکاری، جانفشانی، شجاعت، تعلق خاطر به سرزمین اسلامی و از همه مهمتر تاسی به ارزش‌های والای معنوی به عنوان دستاوردهای دفاع مقدس یاد کرد و گفت: نباید این دستاوردها را فراموش کنیم بلکه ارزش‌های دفاع مقدس را باید به آیندگان انتقال داد تا روح حماسه و امید در بین نسل‌های آینده جاودانه شود.

فرمانده گروه 405 عملیات روانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه مسئولین ساوه از خانواده شهیدان «سیدهادی صالحی» و «حسین راهی» و جانباز و آزاده «عباس‌علی بهرامی» به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار کردند.

شهرستان ساوه 580شهید ، 1564 جانباز و 88 آزاده تقدیم انقلاب کرده است.

انتهای پیام

کد N977172