دلواپسی یک نماینده درباره دست دادن ظریف و اوباما

مجلس نهم,محمدجواد ظریف

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: طی دیدار تشریفاتی از پارچین نمونه‌برداری می‌شود به ستاد حوادث غیرمترقبه توصیه می‌کنم مقداری بودجه هم به حوادث غیرمترقبه سیاسی اختصاص دهد.

به گزارش خبرآنلاین، احمد آریایی‌نژاد درنطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس از عباراتی استفاده کرد که پر از کنایه به دولت بود.

 وی گفت: این روزها رژیم اشغالگر قدس قند در دلش آب می‌کند و با دم خود گردو می‌شکند چراکه حوادث غیرمترقبه و ناگهانی از طبیعت به سیاست سرایت کرده است. آقای ظریف  با طراحان و مجریان و حامیان خیانت و جنایت در منطقه دست می‌دهد که البته خدا کند هیچ وقت با آنها همدست نشود.

وی افزود: طی دیدار تشریفاتی از پارچین نمونه‌برداری می‌شود از این رو، به ستاد حوادث غیرمترقبه توصیه می‌کنیم که مقداری بودجه هم به حوادث غیرمترقبه سیاسی اختصاص دهد تا نکند گرفتار طوفان، سیل یا زلزله سیاسی شویم.

نماینده مردم ملایر در مجلس ادامه داد: عزل و نصب‌ها افزایش معناداری پیدا کرده است که بنده از همین تریبون، به همه گروه‌ها سیاسی می گویم که رأی مردم با این اقدامات تغییر نمی‌کند و حتی ممکن است جواب عکس دهد که معمولاً همین گونه بوده است.

آریایی‌نژاد خاطرنشان کرد: از قوه قضاییه به خاطر برخورد با دانه درشت‌ها تشکر می‌کنیم اما این برخورد نباید با تأخیر همراه باشد و این تأخیر این شائبه را به وجود می‌آورد که با آقازاده‌ها با احتیاط بیشتری برخورد می‌شود.

29220

کد N976628