پیرموذن:

هابلیان مظلوم زمان توسط قابلیان عصر ما به شهادت رسیدند

نماینده مردم اردبیل در مجلس ضمن محکومیت فاجعه منا انتقال هرچه سریعتر پیکرهای حجاج ایرانی این فاجعه به ایران را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، کمال‌الدین پیرموذن در نطق میان ستور خود در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک به مناسبت عید غدیر خم خطاب به نمایندگان ملت گفت: در این هنگام بسیار ضرورت دارد به سخنان مولا علی (ع) که فرمودند با توده جماعت باشید چرا که دست خدا با جماعت است توجه کرده و برجام رابه فرجام برسانیم. چرا که در دو نظرسنجی علمی بیش از 86 درصد آحاد ملت ایران از برجام حمایت کرده و ما نیز با تصویب برجام باید اقدام متناسب جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام را به سرانجام رسانیم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: هنر مدیران دول مختلف در حال حاضر خود محوری و دیوار کشیدن دور کشورها نیست بلکه با هم دست دادن مدیران دول و پل زدن بین ملل است.

وی همچنین با اشاره به فاجعه منا اظهار کرد: هابلیان مظلوم زمان توسط قابلیان عصر ما به شهادت رسیدند که بایستی همه مسلمانان و شیعیان علی، زینبی وار عمل نموده و درماجرای غمبار منا کوتاه نیایند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس خاطر نشان کرد: تلاش عده‌ای همچون مفتی عربستان ، اردوغان ترکیه و امثال آنها برای مبرا نشان دادن جنایت آل سعود در این فاجعه تکان دهنده از خود فاجعه تاسف آور منا شرم آورتر است.

پیرموذن ادامه داد: لجاجت حکام مستبد عربستان ناشی از خون ریزی و بی لیاقتی آنهاست و گستاخی وزیر حقیر امور خارجه عربستان که هم مزدور صهیونیست است و هم عضوی از دولت مستبد غیر مردمی و خونریز عربستان در خصوص یاوه و گزاف‌گویی ایشان علیه ایران و رئیس جمهور ایران را محکوم می‌کنم.

وی در پایان گفت: به جد طالبیم در خصوص انتقال جنازه شهدای منا این خائنین نه خادمین حجاج همکاری نمایند.

انتهای پیام

کد N976616