حبیبی: به دنبال تشکیل شورای ائتلافی اصول‌گرایان هستیم

تسنیم نوشت:دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تشکیل شورایی که تمام اصول‌گرایان در آن برای ائتلاف حضور داشته باشند، موضوعی است که ما به سهم خودمان برای تشکیل آن در حال فعالیت هستیم.

محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین فعالیت‌های سه تشکل اصول گرا برای وحدت میان نیروهای اصول‌گرا اظهار داشت: جلسات سه تشکل مؤتلفه اسلامی، جبهه پایداری و جمعیت ایثارگران قرار نبوده است تعطیل شود و هر زمان که ضرورتی پیش آید این جلسات تشکیل می‌شود.
وی با اشاره به جلسات اصول گرایان با موضوع "انتخابات" افزود: ما در جلساتی که در جبهه پیروان و حزب مؤتلفه اسلامی برگزار می‌کنیم، عمدتاً بحث‌های انتخاباتی مطرح است؛ ولی بنده با سایر اصول‌گرایان در چند هفته اخیر ملاقاتی در خصوص بحث وحدت نداشته‌ام.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید براینکه مهمترین برنامه ما کمک به ایجاد ائتلاف میان اصول گرایان با محوریت روحانیت است، از عدم تعطیلی جلسات سه تشکل اصول‌گرا خبر داد و خاطرنشان کرد: جلسات دبیران کل مؤتلفه، جبهه پایداری و جمعیت ایثارگران تمام و تعطیل نشده است و هر زمان ضرورتی پیش آید، قرار مان براین است که جلسه تشکیل دهیم.
حبیبی تصریح کرد: تشکیل شورایی که تمام اصول‌گرایان در آن برای ائتلاف حضور داشته باشند، موضوعی است که ما به سهم خودمان برای تشکیل آن در حال فعالیت هستیم.

27214

کد N976402