عضو فراکسیون اصولگرایان با مهر مطرح کرد؛

هدف دولت از شکستن خطوط قرمز؛ جلب حمایت روشنفکران در انتخابات

سیاسی

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: وزیر امور خارجه با شکستن خط قرمزها به دنبال جلب حمایت روشنفکران در آستانه انتخابات است.

محمد بیاتیان در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: اتفاقی بودن دست دادن اوباما با وزیر خارجه کشورمان قابل قبول نیست. فضای سازمان ملل و روابط دیپلماتیک حساب و کتاب دارد و نمی‌توان گفت به صورت اتفاقی این رویارویی صورت گرفته است.

نماینده مردم بیجار ادامه داد: تیم‌های محافظ شخصیت‌های سیاسی در جریان عبور و مرور شخصیت‌ها قرار دارند و به نظر می‌رسد این رویارویی برنامه‌ریزی شده باشد.

وی با بیان اینکه دولت به دنبال ساختارشکنی است، گفت: می‌خواهند تابوها را شکسته و از خط قرمزها عبور کنند، این اقدام برخلاف منویات مقام معظم رهبری است.

عضو فراکسیون اصولگرایان تصریح کرد: عزت، حکمت و مصلحت ما اجازه نمی‌دهد که در خصوص برقراری رابطه با آمریکا از خط قرمزها عبور کنیم.

بیاتیان تاکید کرد: این نوع مراودات با سران آمریکا برای جریان مقاومت در منطقه و جهان پیام دارد و مقام معظم رهبری نمی‌خواهند چنین پیامی از انقلاب اسلامی منتشر شود.

نماینده مردم بیجار تصریح کرد: اینها به دنبال تست جامعه و نظام سیاسی کشور هستند که در آینده نیز رئیس‌جمهور را در فضای دیدار با مقامات آمریکایی قرار دهند و با شکستن خط قرمزها به دنبال به‌به و چه‌چه روشنفکران در آستانه انتخابات هستند.