بنیتس:مطمئن هستم رونالدو به‌زودی گلزنی خواهد کرد

فوتبال

سرمربی رئال مادرید بر این باور است که رونالدو به‌زودی برای رئال مادرید گل خواهد زد.

به گزارش ایسنا به نقل از "آس"، رافائل بنیتس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مالمو سوئد و رئال مادرید در لیگ قهرمانان گفت: رئال مادرید در همه جای دنیا افرادی را دارد که اطلاعات را به این تیم بدهد. همچنین از طریق تلویزیون می توانیم به آن دست پیدا کنیم. در بازی قبل خود مقابل مالاگا در لیگای اسپانیا نتوانستیم ضربات نهایی را به گل تبدیل کنیم و درپنج دقیقه آخر احساساتی بازی کردیم و بازیکنان عصبی بودند. باید به تیم اعتماد به نفس داد و دیگر بازیکنان تیم مثل ایسکو، خسه یا هر بازیکنی که در نزدیک خط حمله بازی می کند باید آمار گلزنی خود را بالا ببرد تا تیم تنها به گلزنی کریستیانو رونالدو و کریم بنزما متکی نباشد.

سرمربی رئال مادرید درباره سیستم 2-4-4 اظهار کرد: اگر قرار باشد از ویژگی های فردی هر بازیکن استفاده شود، سیستم خوبی است. زمانی که در ناپولی بودم در سیستم بازی تیم تغییری ایجاد نکردم، اما اینجا این کار را می کنم و به جز بازی‌هایی که خیلی از موقعیت های گل را از دست دادیم موثر بوده است.با بازیکنان موجود در رئال مادرید، می توانم ترکیب را در هر بازی تغییر بدهم.

بنتیس از عملکرد دفاعی مهاجمانش رضایت دارد و معتقد است: مهاجمان باید هم حمله کنند و هم در دفاع خوب ظاهرشوند. امروزه عملکرد دفاعی آنان مانند دیگر بازیکنان تیم از اهمیت زیادی برخوردار است چون تنها زمانی که قصد گل زدن داشته باشید به حمله نیازدارید.

سرمربی اسپانیایی تیم درباره رونالدو و ناکامی او در گلزنی گفت: او جزیی از تیم است، عملکرد خوبی دارد و موقعیت های گل خلق می کند. من مطمئن هستم که کریستیانو گل خواهد زد. او در گلزنی قهار است.

بنتیس در ارتباط با مصدومین تیم گفت: هدف ما این بازی است. اگر آنان شرایط بازی کردن را داشتند تیم را همراهی می کردند. خسه آمادگی لازم را پیدا کرد و به همراه رئال به سوئد آمد.

انتهای پیام

کد N975798