۰
سلطانی از قوه قضاییه خواستار شد؛

دادگاه بابک زنجانی را علنی برگزار کنید تا دست‌های پنهان مشخص شود

  • ۲۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

عضو کمیسیون انرژی مجلس از قوه قضاییه خواست تا دادگاه بابک زنجانی را به صورت علنی برگزار کند تا دست‌های پیدا و پنهان در این زمینه مشخص شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی با اشاره به فاجعه خونین منا، اظهار داشت: فاجعه قتلگاه منا نشان از بی‌مسئولیتی و جنایت شاهزادگان آل‌سعود دارد که هنوز در دوران جاهلیت پیش از اسلام زندگی می‌کنند.

وی در ادامه با تذکر به رئیس‌جمهور و با اشاره به جدیدترین آمارهای بانک مرکزی، گفت: آمارهای بانک مرکزی از افزایش قیمت موادغذایی در بازار حکایت می‌کند و این نشان می‌دهد که جیب مردم با وضعیت بازار همخوانی ندارد.

این نماینده مجلس به جزئیاتی از این آمار اشاره کرد و افزود: بر اساس این آمار، قیمت 11 گروه از خوراکی‌ها، پوشاک و حمل و نقل در یک ماه اخیر از دو تا شش درصد افزایش یافته است و قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز، لبنیات، برنج و سبزی نیز رو به افزایش است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در بخش دیگری از تذکر خود خطاب به قوه قضاییه تاکید کرد: درخواست داریم دادگاه بابک زنجانی (متهم نفتی) به صورت علنی برگزار شود تا ماهیت مثلث شوم رانت‌ساز و رانت‌خوار و نیز دست‌های پیدا و پنهان که امثال بابک زنجانی را ساخته‌اند، مشخص شود و برای دیگران نیز درس عبرت شود.

سلطانی همچنین خطاب به وزیر آموزش و پرورش، خواستار پرداخت به موقع پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی شد.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.