از صبح امروز صورت گرفت؛

تجمع هسته‌ای جمعی از طلاب قمی و اصفهانی مقابل خانه ملت

سیاسی

جمعی از طلاب حوزه های علمیه قم و اصفهان و چند شهر دیگر، از صبح امروز در اعتراض به ابهامات برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، از صبح امروز جمعی از طلاب حوزه های علمیه قم، اصفهان و برخی شهرهای دیگر در اعتراض به ابهامات موجود در برنامه جامع اقدام مشترک ایران و ۱+۵ (برجام) و بی توجهی به نیرنگ های آمریکا در خلال مذاکرات هسته ای و پس از آن، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

تجمع کنندگان خواستار بررسی دقیق تر برجام توسط مجلس شورای اسلامی با توجه به هشدارهای گذشته و حال رهبر معظم انقلاب نسبت به توطئه نفوذ دشمن شدند.

در ساعت های ابتدایی این تجمع حجت الاسلام سید محمد نبویان نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه کمیسیون ویژه بررسی برجام و حسن کامران دستجردی نماینده مردم اصفهان، در جمع طلاب حاضر شده و با آنان صحبت کرده اند.

به گفته برخی روحانیون حاضر در این تجمع، جمع زیادی از طلاب حوزه های علمیه نیز تا ساعاتی دیگر به این جمع می پیوندند.

از روز گذشته نیز حجه الاسلام عمار عمارلو از طلاب حوزه های علمیه قم به همراه همسر و فرزندانش در اعتراض به ابهامات لغو تحریم ها در برجام و دیگر ابهامات موجود در توافق هسته ای، مقابل مجلس تحصن کردند.

با پایان یافتن روند بررسی توافق هسته ای ایران و۱+۵ در کمیسیون ویژه برجام در مجلس، مراحل آماده سازی گزارش این کمیسیون جهت قرائت در صحن علنی مجلس با جدیت دنبال می شود.