هشدار قاهره درباره تداوم تلاش‌ها برای یهودی‌سازی قدس

فلسطين

معاون وزیر امور خارجه مصر با هشدار درباره تداوم تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای یهودی‌سازی قدس، تحرک مجامع بین‌المللی برای پایان دادن به تجاوزات علیه مسجدالاقصی و مقابله با طرح‌های شوم این رژیم را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هشام بدر، معاون وزیر امور خارجه مصر در دومین جلسه گروه تماس سازمان همکاری اسلامی که متولی دفاع از مساله فلسطین و قدس شریف است، با محکوم کردن حملات صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی در روزهای اخیر به بهانه اعیاد یهودی، از سازمان همکاری اسلامی و مجامع بین‌المللی خواست تا برای پایان بخشیدن به تجاوزات رژیم صهیونیستی موضعی قاطع اتخاذ کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، بدر در این جلسه که در حاشیه هفتادمین دور نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک برگزار شد بر لزوم تضمین عدم تکرار تعرضات صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی تاکید کرد و خواستار تحرک مجامع بین‌المللی برای مقابله با طرح‌های شوم "اسرائیل" شد.

قاهره این موضع را در حالی اتخاذ می‌کند که عبدالفتاح سیسی، رئیس‌جمهور مصر دو روز پیش با ایراد نطقی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل خواستار گسترش سازش با رژیم صهیونیستی شد.

انتهای پیام

کد N974719