بازدید هیأت پارلمانی ایران از مدرسه ایرانیان مسکو

هیأت پارلمانی ایران به ریاست امیر خجسته از مدرسه ایرانیان مسکو بازدید و در جریان مشکلات و موضوعات مرتبط با این حوزه قرار گرفت.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ،هیأت پارلمانی ایران که به ریاست امیر خجسته به روسیه سفر کرده، در ادامه برنامه‌ کاری خود، از مدرسه ایرانیان مسکو بازدید کرد.

خجسته با حضور در جمع اساتید و دانش آموزان ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: شما دانش آموزان و اساتید، سفرا و پیام رسان جمهوری اسلامی ایران و شهدا هستید، امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و ایثار ایثارگران و مقامت ملت شریف ایران یک قدرت منطقه ای بوده و جزء امن ترین کشورهای دنیا است، امروز همه ما به ایران اسلامی افتخار کرده و شما دانش آموزان و آینده سازان نظام مقدس هستید و باید با ابزار علم و دانش و عمل الگوی خوبی را به جهانیان ارائه کنید.

خجسته همچنین در جلسه اختصاصی با اساتید و معلمان ضمن استماع مشکلات مطروحه بالاخص نظام رتبه بندی معلمان گفت: نظام رتبه بندی در حال اجرا بوده و باید کامل اجرایی شود، یعنی همه کادر وزارتخانه از جمله کارکنان، مدیران و معلمان را در بر گیرد.

نماینده مردم همدان در مجلس گفت: توجه ویژه به معلمان و رفع مشکلات معیشتی آنان دغدغه اصلی نمایندگان مجلس است و وزیر مربوطه و دولت خواسته ایم به خاطر حفظ آینده نظام باید توجه ویژه نسبت به معیشت داشت مخصوصا رفع تبعیض از میان معلمان و سایر وزارتخانه ها زیرا این تبعیض جانسوز معلمان ما را آزرده و وزیر آموزش پرورش، دولت و مجلس باید به طور جدی این مشکل را حل کنند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در پایان از زحمات همه معلمان، اساتید، مدیران و مسئولان مجموعه فرهنگی مربوطه تشکر و قدردانی کرد.

مدیر مدرسه ایرانیان نیز در این دیدار ضمن اظهار تشکر گفت: این اولین هیأت پارلمانی است که در این سطح از این مجموعه بازدید کرده است./

انتهای پیام

کد N973950