نتیجه بررسی برجام در کمیسیون انرژی: اجرای برجام در تولید برق هسته‌ای مشکلی ایجاد نخواهد کرد

خانه ملت نوشت:سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی مواد مربوط به بخش انرژی در برجام در کمیسیون انرژی خبر داد و گفت: براساس گزارش کارشناسان سازمان انرژی اتمی، اجرای برجام در روند تولید برق هسته‌ای مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

حسین امیری خامکانی ، از بررسی برجام در جلسه کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: امروز مواد ناظر بر بخش‌های مختلف انرژی مانند برق با حضور مسوولان و کارشناسان وزارت نیرو و سازمان انرژی اتمی بررسی شد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه امروز مسولان و کارشناسان وزارت نیرو و سازمان انرژی اتمی حضور داشتند، افزود: بحث‌های مقدماتی و کلی در خصوص تاثیر برجام بر حوزه انرژی بررسی شد.

وی افزود: مقرر شد برجام در جلسات آینده کمیسیون انرژی بررسی و ادامه پیدا کند، البته سازمان انرژی اتمی در گزارشی اعلام کردند اجرای برجام در روند تولید برق هسته‌ای مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: همچنین هوشنگ فلاحتیان معاون برق و انرژی وزارت نیرو نیز در جلسه امروز اظهار کرد که اجرای برجام روند رو به جلوی صنعت برق را روان‌تر خواهد کرد، اما بحث‌ها در پایان منجر به نتیجه نشد.

2929

کد N972733