خاموشی:

آل سعود اسرائیل جنایتکار را زنده نگه داشته است

رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: آل سعود، صهیونیسم و اسرائیل جنایتکار را زنده نگه داشته است و اگر آل سعود نبود، صهیونیسم زودتر از این‌ها نابود شده بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی خاموشی در جلسه شورای اداری استان سمنان، با اشاره به بی‌کفایتی عربستان در وقایع حج امسال، ادامه داد: فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی امروز شفاف شده است که "اگر زمانی ما از آمریکا و صهیونیسم عبور کنیم، از آل سعود نمی‌گذریم."

وی دفاع مقدس را ولید انقلاب اسلامی دانست و افزود: فرهنگ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، دفاع از حرم و دفاع از مرزهای اسلام ولید انقلاب اسلامی هستند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه فرهنگ انقلاب اسلامی فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس را شکل داد و دفاع مقدس فرهنگ مقاومت را در جهان ایجاد کرد، گفت: فرهنگ انقلاب اسلامی، نقطه کانونی دشمنی دشمنان است و ایران اسلامی، محور جریان فکری کشورهای آزادیخواه در جهان است.

وی ادامه داد: حضور ایران در مذاکرات هسته‌ای نیز حضوری با اقتدار و عزت بود و نه با ذلت و در مسیری بود که خطوط قرمز رهبر انقلاب رعایت شود.

خاموشی تاکید کرد: مذاکرات هسته‌ای نیز مثل مبارزه بیرونی با دشمنان است، دشمن را دشمن می پنداریم و هیچ حسن ظنی نداریم و ما نیز در دفاع از مرزهای‌مان باید برنامه ریزی داشته باشیم.

وی با اشاره به نقش آفرینی مهم ایران در منطقه و جهان، افزود: نظام سلطه خواست نظام حاکمیتی سوریه را تغییر دهد، ولی امروز حاضر شده است برای استمرار نظام کنونی سوریه، با ایران مذاکره کند.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی برای خود جبهه تعریف کرده‌اند و به شناسایی جریان های همسو با انقلاب پرداخته‌اند، ادامه داد: حزب الله، انصارالله یمن، جریان‌هایی در عراق و مدافعان وطنی سوریه و جریان‌های همسو با انقلاب اسلامی ایران از سوی دشمن شناسایی شده‌اند.

انتهای پیام

کد N972671