نیازآذری خواستار شد

اقدام وزرای خارجه و ارشاد نسبت به احقاق حقوق حجاج ایرانی

سیاسی

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی از وزرای خارجه و فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست نسبت به احقاق حقوق حجاج ایرانی حادثه منا اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، حسین نیازآذری در تذکری در جلسه امروز ( یکشنبه) مجلس اظهار کرد: بی کفایتی و بی تدبیری آل سعود در مکه و منا قلب مسلمانان جهان به ویژه هموطنان کشورمان را جریحه دار کرده و ما ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری ، مردم و نمایندگان انتظار داریم وزارت خانه های خارجه و فرهنگ و ارشاد اسلامی در چارچوب قوانین بین‌المللی ابعاد حقوقی این فاجعه را بررسی و در جهت احقاق حقوق این حجاج از هیچ کوشش فروگذار نکنند.

وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید از دولت خواست به منزلت و معیشت فرهنگیان توجه بیشتری داشته باشد.

این نماینده مجلس با اشاره به نگرانی مردم و تولید کنندگان از وضع نابسامان تولید و تعطیلی اکثر واحدهای تولیدی و عدم اجرای زیرساخت ها در شهرک های صنعتی بابل همچنین عدم کارایی مدیران ذیربط در استان را نیز موجب نگرانی مردم دانست.

نیازآذری اضافه کرد: وزارت خانه های کشور و راه نظاره گر حوادث غیر مترقبه از جمله سیل اخیر در مازندران وبابل هستند و هنوز برای بهبود وضع پیش آمده اقدامی نشده است. لذا از آقای رئیس جمهور می خواهیم در سفر به مازندران چاره ای در این باره بیاندیشند.

وی در پایان با بیان اینکه پل تاریخی محمد حسن خان بابل در معرض خطر جدی است از سازمان گردشگری خواست به تعهد خود در قبال احداث پل جدید عمل کنند.

انتهای پیام

کد N972244