/فاجعه منا/

سیدرضا تقوی: دولت برای روشن شدن ابعاد فاجعه منا از هیچ تلاشی فروگذار نکند

سيد رضا تقوي,رئيس شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور,فاجعه منا

حجت الاسلام سیدرضا تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در پی وقوع فاجعه منا پیامی صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر، وقوع فاجعه مولمه منا که منجر به قربانی شدن و مجروحیت جمع انبوهی از ضیوف الرحمن بویژه هموطنان عزیزمان گشت را به ساحت مقدس حضرت ولی اله الاعظم( ارواح العالمین له الفداء) مقام معظم رهبری و عموم ملت شریف و داغدار ایران و امت واحده اسلام تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

حکومت آل سعود همانگونه که رهبری عظیم الشأن انقلاب اسلامی تاکید فرموند، باید در قبال بی کفایتی خود برای مسلمانان جهان پاسخ قانع کننده‌ای داشته باشد و الا نمی‌توان همچنان شاهد بود که حرمین شریفین و مشاهد مقدسه تحت سیطره این طایفه وهابی اداره گردد.

همچنین اینجانب به نمایندگی از حضرات ائمه محترم جمعه سراسر کشور از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران می طلبم تا روشن شدن ابعاد مختلف این حادثه دهشتناک و معرفی مقصران و آمران اصلی آن به افکار عمومی جهانیان، از هر تلاشی فروگذار نکنند و بر دامنه اقدامات سیاسی و دیپلماتیک خویش بیافزایند.

ما با آرزوی آموزش و پرورش الهی و علو درجات جان باختگان ماجرای پر غم منا‌، برای خانواده های سوگوار و معزای زوار حرم امن الهی، صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می داریم وبه روان پاک آن زائران خانه دوست، درود و سلام می فرستیم.

انتهای پیام

کد N970876