جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه اعلام کرد:

آمادگی کامل نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با دشمنان

سپاه پاسداران,نيروي دريايي سپاه

دریادار تنگسیری گفت: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در خلیج فارس و فراتر از آن در آبهای آزاد حضور داشته و رصد اطلاعاتی دشمن را انجام می دهد.

به گزارش گروه دریافت خرر خبررگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در یادواره 35 شهید شهرک شهید منتظری دزفول گفت:نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران با آمادگی 100 درصدی و با همه توان برای مقابله با هر دشمن فرا منطقه ای آمادگی کامل دارد.

وی همچنین در خصوص رصد فعالیت های دشمن در خلیج فارس اظهار داشت:با رصد اطلاعاتی ،فعالیت و تردد ناوهای بیگانه در خلیج فارس را زیر نظر داریم .

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین در خصوص مقابله با دزدان دریایی نیز گفت:مقابله با دزدان دریایی در 75 روز نخست توسط نیروی دریایی سپاه با موفقیت انجام شده و پس از آن به نیروی دریایی ارتش محول گردید ضمن اینکه نیروی دریایی ارتش و سپاه در کنار هم در دفاع از جمهوری اسلامی ایران فراتر از مرزهای منطقه ای عمل می کنند.

تنگسیری درباره هفته دفاع مقدس نیز گفت:ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس در مقابل 84 کشور ایستاد و اجازه نداد خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران اشغال شود.

وی افزود:هفته دفاع مقدس بیانگر رشادت ها و از خودگذشتگی ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی بوده و باید همواره گرامی داشته شود.

تنگسیری تصریح کرد:نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در خلیج فارس حضور داشته و ناوهای بیگانه را رصد و مورد سئوال قرار می دهد .

وی افزود:اقتدار ایران اسلامی موجب شده تا این ناوها جرات نزدیک شدن به آبهای ایران را نداشته باشند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین به پیشرفت های نیروی دریایی در زمینه دست یابی به دانش پیشرفته نظامی اشاره کرد و گفت:موشک ها و تجهیزات پیشرفته نصب شده بر روی کشتی ها و شناورهای ایرانی در نوع خود در جهان بی نظیر است.

تنگسیری افزود:موفقیت های کسب شده در زمینه تسلیحات پیشرفته نظامی در دوره تحریم و به دست جوانان این مرز و بوم حاصل شده است.

انتهای پیام

کد N970562