نقدی: تصمیم به طرح تحریم‌های جدید علیه ایران دارند

سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شکوفایی اقتصاد ایران در لغو تحریم‌ها نیست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار محمدرضا نقدی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه یادیاران در استان البرز اظهار کرد: دفاع مقدس تمام نشده و به اشکال مختلفی در عرصه های گوناگون همچنان ادامه دارد.

وی افزود: پیاده نظام دشمن هیچگاه دست از سر کشور ما بر نخواهد داشت و در هر برهه‌ای از تاریخ ایران انقلابی و اسلامی برای صدمه زدن به ما از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

نقدی شرایط دوران دفاع مقدس را وخیم‌تر از اکنون دانست و گفت: تحریم ها و کاستی ها در آن زمان شدت بیشتری داشت ولیکن نظام با تکیه بر مردم و ایستادگی جانانه آنان در مقابل دشمن از پیچ و خم های سخت عبور کرد و اکنون با امکانات و استعدادهای بیشتر حرف اول را در قدرت و اقتدار در منطقه را می زنیم.

وی خاطر نشان کرد: همانگونه که خداوند استقامت ملت ایران را در دوران دفاع مقدس دید و به یاری آنان آمد، اکنون هم با تکیه بر ایمان و ادامه دادن راه شهدا بازهم لطف و یاری خدا شامل حال ما خواهد شد و با رهنمود های مقام معظم رهبری از این گردنه هایی که کشور در آن قرار دارد به سلامت عبور خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص تاثیر لغو تحریم ها بر اقتصاد کشور گفت: اقتصاد ایران با لغو تحریم ها شکوفا نخواهد شد حتی اگر تمامی کشورهایی که دشمن ایران هستند آن را لغو کنند.

وی استفاده درست از منابع داخلی را مهم دانست و گفت: رفع مشکلات، پیشرفت و شکوفایی در کشور بستگی به استفاده درست از ظرفیت‌ها و منابع دارد چراکه اگر این روند به خوبی پیش رود می‌توان تحریم‌ها را در حاشیه نگه داشت.

نقدی خاطر نشان کرد: در مذاکرات نه تنها حرف از برداشتن تحریم‌ها نیست بلکه تصمیم به طرح تحریم‌های جدید علیه ایران دارند و من برای امیدواری‌هایی که می‌دهند مصداقی نمی‌بینم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: پیاده نظام دشمن ما را در هر شرایطی به حال خود رها نخواهد کرد، گاهی در لباس فتنه گران داخلی و گاهی با انجام تحرکاتی که توسط استکبار جهانی و ایادی‌اش انجام می‌شود، با ما دشمنی‌اش را نشان می دهد و این ما هستیم که باید یادمان باشد دفاع مقدس ما سالهاست که شروع شده و ادامه خواهد داشت.

نقدی در پایان خاطر نشان کرد: مهم این است که از تجریبات و خاطرات خود درس بگیریم و زندگی مردان بزرگ تاریخ از جمله شهدا را که در راه اعتلای کشور و دین از جان خود گذشتند سرلوحه کار خود قرار دهیم.

انتهای پیام

کد N967558