سردار شریف: سپاه مسئول رژه 31 شهریور امسال شد/ رونمایی از آخرین دستاوردهای نظامی در رژه نیروهای مسلح

سپاه پاسداران

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در مراسم رژه امسال بخشی از آخرین دستاوردهای نیروهای مسلح در حوزه‌های موشکی، دریایی، زمینی، پدافندی و ارتباطی به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش سپاه‌نیوز، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس با بیان اینکه مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در ساعت 8 صبح 31 شهریور ماه در تهران و در جوار بارگاه ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، گفت: در این مراسم که با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و سخنرانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران آغاز می‌شود، یگان‌های نمونه پیاده و محمول نیروهای مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گوشه‌ای از توانمندیهای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می‌گذارند.

شریف تصریح کرد: در مراسم رژه امسال، بخشی از آخرین دستاوردهای نیروهای مسلح در حوزه‌های موشکی، دریایی، زمینی، پدافندی و ارتباطی به نمایش در خواهد آمد.

وی افزود: بیش از 300 خبرنگار از رسانه‌های داخلی و خارجی پوشش خبری مراسم رژه نیروهای مسلح را در تهران به‌عهده دارند و براساس هماهنگی به‌عمل آمده این مراسم به‌طور زنده از شبکه‌های یک و خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان تصریح کرد: بنا بر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مسئولیت برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در سال جاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

29220

کد N965511