فرمانده نیروی دریایی ارتش:

بزرگی ملت ایران با زبان گویای رئیس جمهور بیان خواهد شد

سیاسی

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل اظهار کرد: بزرگی و حرف حق ملت ایران و انقلاب و جایگاه کشور ایران قطعاً با زبان گویای آقای رئیس جمهور بیان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریای ارتش در حاشیه مراسم ختم یوسف نوبخت برادر سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به مأموریت ناوگروه سی‌وششم نیروی دریای اعزامی به خلیج عدن،‌ خاطرنشان کرد: ناوگروه‌های نیروی دریایی برای برقراری امنیت در منطقه شمال اقیانوس هند و اسکورت کشتی‌های تجاری و نفت‌کش جمهوری اسلامی ایران خلیج عدن و باب‌المندب در مقابل ناامنی‌هایی که توسط دزدان دریایی به وجود آمده اعزام می‌شوند.

وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با تأکید بر اینکه در این هفته باید احساس کنیم که هرچه داریم به برکت خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است، خاطرنشان کرد: این افراد در سال‌های جنگ طوری عمل کردند که حرف حق مردم ماند و پیروزی برای آنها به ارمغان آورده شد و امنیت در کشور برقرار گردید.

سیاری در پایان با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل در جریان سفر آتی به نیویورک، خاطرنشان کرد: بزرگی و حرف حق ملت ایران و انقلاب و جایگاه کشور ایران قطعاً با زبان گویای آقای رئیس جمهور بیان خواهد شد.

انتهای پیام

کد N965371