بیانیه فراکسیون رهروان ولایت به مناسبت هفته دفاع مقدس

سیاسی

فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت طی بیانیه‌ای به مناسبت هفته دفاع مقدس، الگوپذیری از ایثار و وحدت روزهای دفاع مقدس را زمینه‌ برچیدن فتنه جدید از دامن جهان اسلام برشمرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت طی بیانیه‌ای هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن کامل این بیانیه‌ به شرح زیر است:

31 شهریور ماه، سرآغاز هفته دفاع مقدس و یادآور رشادت‌های حماسه‌آفرینانی است که در سال‌های نخستین پس از پیروزی انقلاب اسلامی در برابر حضور ناخوانده دشمن و حمایت‌های اهریمنان خصم‌کردار، لبیک گویان به فرمان رهبر و مقتدای خویش، دوران مقدسی از دفاع آفریدند که همچنان در تاریخ بلند این سرزمین چون نگینی درخشنده و تابناک است.

دوران دفاع مقدس و ایستادگی و ایثار مثال‌زدنی مردان و زنان ایران اسلامی در طول 8 سال، الگوپذیری روشنی از حماسه‌ حسینی (ع) در دشت کربلا و روز عاشورا بود که انقلاب اسلامی نوپای ایران را بیمه نمود و زمینه صدور آن به دنیا را فراهم ساخت.

بی‌تردید در شرایط کنونی که جهان اسلام با دسیسه‌چینی‌های شوم از پیش برنامه‌ریزی‌ شده صهیونیسم جهانی و دشمنان اسلام تحت لوای تروریست‌هایی همچون داعش روبرو گشته است، لازم است تا با الگوپذیری از ایثار و وحدت روزهای دفاع مقدس، زمینه‌ برچیدن فتنه جدید از دامن جهان اسلام را فراهم آورند.

در هفته دفاع مقدس و هزمانی آن با آغازین روزهای بازگشایی مدارس فرصتی پدید آمده است تا در سالی که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» نام گرفته است، با همیت و تلاش در سنگرهای علم و ایمان و عمل مسیر دستیابی تا افق آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی را هموار سازیم.

بی‌تردید امروز میدان استقامت و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان، در سنگر دیپلماسی کشور به وجود آمده است، میدانی که با هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و درایت تیم مذاکره کننده به فتح دیگری تبدیل خواهد شد.

هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنم پدید آورده است تا از رشادت‌ها و دلاوری‌های مردان و زنان وفداکاری یاد کنیم که با خون خویش آینده انقلاب اسلامی را بیمه کردند، شهدایی که در بارگاه الهی عند‌ربهم یرزقون‌اند و همچنین مجالی برای یادآوری و گرامیداشت ایثارگری‌های جانبازان و اسیرانی است که یادگاران حاضر روزهای عشق و آزادگی هستند.

فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و همه شهدای جنگ تحمیلی این هفته را به رهبر معظم انقلاب، ملت غیور ایران به‌ویژه خانواده معزز شهدای دفاع مقدس، جانبازان و ایثارگران سرافراز تبریک عرض نموده و سربلندی و پیروزی مردم این مرزوبوم در نیل به آرمان‌های متعالی ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نماید.

انتهای پیام

کد N965243