توصیه آیت‌الله صافی به مداحان

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي صافي گلپايگاني,مداحي

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی در دیدار یکی از مداحان کشور، گفت: از موقعیت خدمت در مسیر اهل بیت(ع) برای نزدیک کردن مردم به مسیر ائمه معصومین (ع) بهره ببرید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار حسین سیب سرخی از مداحان اهل بیت(ع) و مسئولان هیئت خادم الرضا(ع)، برگزاری هیئات مذهبی را افتخار بزرگی دانست و تصریح کرد: قدر این نوکری که برای امام حسین(ع) دارید را بسیار ارزشمند بدانید.

وی افزود: از موقعیت خدمت در مسیر اهل بیت(ع) که برای شما پیش آمده استفاده کنید و از آن برای هدایت مردم، امر به معروف و نهی از منکر و نزدیک کردن مردم به مسیر ائمه معصومین (ع) بهره ببرید.

این مرجع تقلید ادامه داد: این منتی است که بر سر شما گذاشته شده که بتوانید انجام وظیفه کنید و ان‌شاءالله مردم را با اهل بیت(ع) آشنا ساخته و راه آن‌ها را بین مردم ترویج دهید زیرا کار بسیار بزرگ و با عظمتی است.

وی گفت: آشنا ساختن مردم با اهل بیت(ع) افتخاری است که برای هر کسی حاصل نمی‌شود و در دوره کنونی که تلاش‌های فراوانی برای به انحراف کشیدن مردم صورت می‌گیرد از این موقعیت پیش آمده باید استفاده کرد و اگر در این مسیر قدمی برداشته شود، ثواب این کار بسیار زیاد است و قابل گفتن نیست.

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی اظهار کرد: همه مطلب این است که امام زمان(عج) از ما خشنود و راضی باشند و این خط‌هایی که منحرف است و مردم را هم منحرف می‌کند، اسباب این می‌شود که حضرت صاحب(عج) را ناراحت کند و از این طرف هر چه بتوانید شما در این راه، خط‌های اسلامی، دینی، هدایت مردم و ترویج شعائر را بیشتر و پر رنگ‌تر کنید تا حضرت را خوشحال کنید.

وی با بیان این‌که «برای مداحان دعا می‌کنم و از آنان هم خیلی التماس دعا دارم» خاطرنشان کرد: در مجالسی که برای اهل بیت(ع) برگزار می‌کنید ما را هم فراموش نکنید.

انتهای پیام

کد N964663