مقیمی:

دولت به مدیران همسو نیاز دارد

دولت,انتخابات,استانداري,وزارت کشور

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: دولت برای حل مشکلات کشور به برنامه‌ریزی دقیق و وجود مدیران همراه و همسو نیاز دارد.

وی افزود: کارهای زیادی روی زمین مانده که برای پیشبرد آنها به همکارانی همراه،‌ همسو، دلسوز،‌ سالم، معتقد و وظیفه‌شناس در استان‌ها نیاز است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدحسین مقیمی صبح امروز در همایش سراسری استانداران که در وزارت کشور برگزار شد، با اشاره به این‌که «مردم در 24 خرداد 92 به تغییر رأی دادند» اظهار کرد: لازمه رسیدن به این تغییر،‌ داشتن روحیات همراه با تغییر و همراهی با دولت تدبیر و امید است.

وی در ادامه افزود: دو سال از عمر دولت می‌گذرد و اکنون مردم منتظر تغییرات در همه ابعاد اجرایی کشور هستند. دولت در بحث هسته‌ای قدم‌های مهمی برداشته و توانسته قولی که به مردم داده را به نتیجه برساند. امروز مردم منتظرند تا دولت در سایر زمینه‌ها قدم‌های بزرگی بردارد.

رئیس ستاد انتخابات کشور همچنین خاطرنشان کرد: به عقیده بسیاری از کارشناسان، دولت در همه حوزه‌ها فعال بوده اما فقط بحث هسته‌ای خود را به صورت مشخص نشان داده و مسائل به گونه‌ای طرح شده که دولت فقط در زمینه هسته‌ای فعال بوده در حالی که در سایر حوزه‌ها هم کارهای خوبی انجام شده است. اما مشکلات هنوز باقی است.

مقیمی با بیان این‌که «باید توجه کرد دولت در چه شرایطی کار خود را آغاز کرد» افزود: در این دو سال اقدامات خوبی انجام شده اما مشکلاتی در زمینه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی باقی مانده است که برای حل ‌آنها دولت به همکاران و مدیران همراه نیاز دارد.

وی در پایان گفت: همانگونه که در جنگ تحمیلی موفق شدیم دشمن را از خاک خود بیرون کنیم، امروز هم باید با همراهی افراد متعهد و مومن برای حل مشکلات جامعه قدم برداریم.

انتهای پیام

کد N964367