مرگ مشکوک پسر حاکم دوبی

در حالی که قصر ریاستی حاکم دوبی از مرگ پسر محمد بن راشد، حاکم دوبی خبر داد، برخی منابع خبری این موضوع را مشکوک دانسته و گفتند پسر حاکم دوبی در یمن کشته شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حکومت دوبی اعلام کرد که شیخ راشد بن محمد آل مکتوم، پسر ارشد شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی براثر سکته قلبی درگذشت. راشد بن محمد متولد 22 نوامبر 1981 بود که مسئولان اماراتی علت اصلی مرگ وی را سکته قلبی اعلام کردند.

در پی این واقعه شیخ خیلفه بن زاید آل نهیان، امیر امارات سه روز عزای عمومی اعلام کرد و پرچم امارات نیز به مدت یک هفته به احترام حاکم دوبی نیمه افراشته خواهد شد.

به گزارش ایسنا، این در حالی است که شبکه‌ها و سایت‌های خبری یمن از کشته شدن پسر حاکم دوبی در مارب خبر دادند.

پایگاه خبرگزاری یمن پرس به نقل از منابع آگاه خبر داد که راشد بن محمد، پسر ارشد حاکم دبی در موشک باران ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در شهر مأرب کشته شده است.

منابع یاد شده توضیح دادند، راشد بن محمد جزو گردان نیروهای مهاجم امارات در شهر مأرب بود که در اثر اصابت موشک کاتیوشا توسط ارتش و نیروهای مردمی یمن به همراه شمار زیادی از نیروهای مهاجم و عناصر مزدور به هلاکت رسید.

منابع یاد شده خاطرنشان کردند: خبر مرگ فرزند حاکم دوبی در اثر سکته قلبی صرفا یک خبر دروغ برای گمراه کردن افکار عمومی در امارات است که علیه خاندان حاکم در امارات سر به شورش گذاشته و از ابوظبی خواسته‌اند تا نیروهای امارات را از یمن خارج کنند و به روند اعزام فرزندان امارات برای نبرد در یمن پایان دهند.

انتهای پیام

کد N963508