عارفی در نطق میان دستور:

برخی مسئولان ادارات خود را به ستاد انتخاباتی تبدیل کرده‌اند

سیاسی

نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: برخی مسئولان ادارات خود را به ستاد انتخاباتی تبدیل کردند، اگر دست از این رفتار برندارند اسم آنها را اعلام خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی فرج‌الله عارفی، نماینده مردم جیرفت و انورآباد در نطق میان دستور گفت: آمریکا و صهیونیست به عنوان مستکبر جهانی غیرقابل اعتماد هستند و باید با وحدت کلمه پشت سر ولی فقیه از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنیم.

وی افزود: ملت ما در طول تاریخ بعد از انقلاب با صبر و استقامت در برابر همه کاستی ها ایستادگی کرده و از عزت و شرف خود دفاع نموده است و در چنین شرایطی وظیفه ما مسئولان قدردانی از این ملت است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی مسئولان بجای خدمت به مردم ادارات خود را به ستاد انتخاباتی تبدیل کردند.

عارفی گفت: برخی دخالت در حقوق قطعی مردم می کنند که این دخالت غیرقانونی است، مردم نماینده و رئیس جمهور خود را انتخاب می کنند، شما چه کاره هستید که ملت و دهیاری ها را در استان های مختلف و شهرستان ها تهدید می کنید؟ اگر دست از این کار برندارید مجلس با شما برخورد خواهد کرد.

این نماینده مجلس همچنین با اشاره به عملکرد کمیسیون برجام تصریح کرد: تاریخ درباره ما قضاوت می کند، مجس نهم می تواند افتخارآفرین یا ذلت‌آفرین باشد. پس به اعضای کمیسیون برجام توصیه می کنم آنچه انصاف است را تعیین کرده تا مجلس هم بر آن صحه بگذارند.