۰
سبحانی‌نیا:

کشورهای اسلامی بی‌تفاوت نسبت به حمله به مسجد‌الاقصی سرسپرده‌اند

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مسجدالاقصي

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سازمان کنفرانس اسلامی به دلیل بی تفاوتی نسبت به اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به مسجد الاقصی انتقاد کرد.

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سازمان کنفرانس اسلامی به دلیل بی تفاوتی نسبت به اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به مسجد الاقصی انتقاد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسین سبحانی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، اظهار کرد: هجمه اخیر رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی دور از ذهن نبوده و همیشه مسلط شدن بر محدوده مسجد الاقصی در برنامه این رژیم بوده تا اینکه این پایگاه مقدس را از دست مسلمانان خارج کند.

وی افزود: هجمه به مسجد الاقصی این روزها شدت پیدا کرده و مقاومت نیروهای اسلامی هم مضاعف شده لذا برخورد های تندی صورت گرفته است، اما اینکه کشورهای غربی و اسلامی سکوت اختیار کرده اند یا عکس العمل جدی نشان نداده اند روش همیشگی این کشورهاست.

نماینده مردم نیشابور در مجلس ادامه داد: کشورهای منطقه در جهت مشروعیت بخشیدن به رژیم غاصب صهیونیستی و هم پیمانی با غربی ها حاضر نشدند و دفاع از مسجد الاقصی و مردم منطقه اقدام مقتضی را انجام دهند. این در حالی است که پایه گذاری سازمان کنفرانس اسلامی در پی آتش زدن مسجد الاقصی از سوی صهیونیست ها و ایجاد جبهه واحد قابل صهیونیست ها صورت گرفته اما این سازمان به وظیفه خود عمل نکرده است.

سبحانی نیا با بیان اینکه اجلاس سران کشورهای اسلامی و وزرای خارجه سازمان کنفرانس اسلامی به وظیفه خود در دفاع از قدس و ملت فلسطین عمل نکرده اند، تصریح کرد: با این وجود ملت ها همیشه بر مبنای دفاع از حق همراهی داشته اند و باید خط آن‌ها را از خط دولت ها و حکام شان جدا کرد زیرا دولت ها سرسپرده غرب، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و نمی توانند مستقل عمل کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان از حضور مردم ایران در راهپیمایی روز جمعه در اعتراض به حمله رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی نیز قدردانی کرد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.