۰
اجمالی/حجت الاسلام صدیقی در نمازجمعه تهران:

امروز مرحله جهش انقلاب است نه عقب گرد و انفعال

  • ۳۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

خطیب موقت نماز جمعه تهران با انتقاد از افرادی که می گویند باید از انقلاب عبور کرد گفت:امروز مرحله جهش انقلاب است نه انفعال، حرکت ارتجاعی و عقب گرد. این اظهارات در خور ملت عزیزی که شهید داده است، نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران گفت: نمی توان گفت امروز انقلاب را پشت سر گذاشته ایم امروز انقلاب ما در منطقه جبهه های مقاومت جدیدی را باز کرده و جوانان ما وارد عرصه های فرهنگی شده اند. ما در آغاز انقلاب هستیم.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب ما زورگویان را در جهان منفور و تحقیر کرده است گفت: انقلاب ما در دنیا شعار مرگ بر آمریکا را فرهنگ کرده است و ملت ما با قطع رابطه با آمریکا صاحب فناوری شده اند و در عرصه های پزشکی و فناوری قله های علم را فتح کرده اند.

حجت الاسلام صدیقی تصریح کرد: تلاش برخی برای اینکه دست ذلت به آمریکا بدهیم و آمریکا را بزک کنیم تلاشی نافرجام است زیرا نهضت ما حسینی است و امروز خامنه ای، خمینی دیگر است.

خطیب موقت این هفته نماز جمعه تهران با انتقاد از افرادی که می گویند باید از انقلاب عبور کرد گفت: امروز مرحله جهش انقلاب است نه انفعال، حرکت ارتجاعی و عقب گرد. این اظهارات در خور ملت عزیزی که در راه انقلاب شهید داده است، نیست.

ادامه دارد...

 

 

 

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.